Ravestin - Opinie i Cena w 2019 - Kobietyka.pl - Portal Nowoczesnych Kobiet - Zdrowie, Odchudzanie i Uroda

Ravestin – Opinie i Cena w 2019

Ravestin - strona producenta - to naturalny sposób na walkę, ale i też na zapobieganie miażdżycy. Zwalcza zły cholesterol przeznaczona zarówno dla osób chorych jak także dla tych, którzy chcą chronić organizm przed chorobą. Szerzej o naszym produkcie poczytasz na stronie - Ravestin.

4.8

Efekty Stosowania

4.7

Szybkość Działania

4.5

Opinie Klientów

4.9

Bezpieczeństwo /Skład

4.7

Ocena Ogólna


301

- tyle osób odebrało darmowe opakowanie od kobietyka.pl w tym miesiącu, a Ty? Dowiedź się wiecej teraz, sprawdź tutaj

Miażdżyca jest podstępną chorobą. Jej objawy są niewinne, bardzo często je lekceważymy albo w ogóle nie kojarzymy ich z miażdżycą. Nieleczona miażdżyca może być przyczyną udaru mózgu, zawału serca, może też doprowadzić do tego, że konieczna będzie amputacja nóg. Jedną z metod profilaktyki miażdżycy jest regularne kontrolowanie poziomu cholesterolu oraz stosowanie diety, która ograniczy ilość cholesterolu krążącego we krwi.

Jak zatrzymać miażdżycę?

Miażdżyca to choroba, która rozwija się przez wiele lat, zaczyna się rozwijać już u nastolatków. Na rozwój choroby wpływ ma wiele czynników. Są wśród nich zarówno takie, na które nie mamy żadnego wpływu, jak i takie, które w dużym stopniu zależą od nas. Do tych drugich należą między innymi:

 • zła dieta;
 • palenie tytoniu;
 • nadwaga i otyłość;
 • podwyższony poziom cholesterolu, a w szczególności frakcji LDL;
 • mało ruchu;
 • cukrzyca.

Czynniki, które od nas są niezależne to obciążenie rodzinne oraz wiek. Zwiększenie aktywności fizycznej oraz zmiana nawyków żywieniowych nie zawsze jest wystarczającą profilaktyką miażdżycy. Na rynku dostępne są suplementy diety, które mają pomóc zarówno w obniżeniu zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, jak i w udrożnieniu żył i tętnic. Wśród tych suplementów jest preparat Ravestin.

Skład Ravestin

W składzie suplementu Ravestin znajdują się składniki od lat stosowane w medycynie. Są to:

 • L-arginina – Jest to aminokwas endogenny, czyli taki, który organizm wytwarza sam. Arginina to prekursor, który bierze udział w biochemicznych, między innymi tlenku azotu. Dziki temu, że L-arginina zwiększa produkcję azotu, zwiększa nie tylko ilość tlenu i substancji odżywczych docierających do tkanek, ale także przepływ krwi. Jest więc związkiem, który bardzo pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Arginina jest odpowiedzialna za uelastycznianie i rozszerzanie naczyń krwionośnych. Zapobiega także rozwojowi nadciśnienia;
 • wyciąg z granatu – Obniża ciśnienie krwi. Ekstrakt z granatu zmniejsza złogi cholesterolu, a więc zwiększa przepustowość żył i tętnic. Wyciąg z granatu zmniejsza także wchłanianie tłuszczu. Spożywanie wyciągu z granatu zalecane jest jako profilaktyka miażdżycy;
 • L-lizyna – Podobnie, jak arginina jest to aminokwas endogenny. Lizyna pełni w organizmie wiele ważnych ról, między innymi bierze udział w metabolizmie tłuszczy oraz w syntezie karnityny – substancji, która korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy;
 • witamina C – Jest silnym przeciwutleniaczem. Nie tylko poprawia odporność organizmu, ale także usuwa z tętnic nadmiar cholesterolu.
Najbardziej opłacalny zakup to zakup w promocyjnej cenie wraz z darmową przesyłką – dostępne pod tym linkiem. Zgodnie z naszymi statystykami oraz z informacji otrzymanych od samego producenta, wiemy że to najbardziej popularna forma wyboru. Oszczędzamy ponad 50% ceny zakupu, co oznacza że oszczędzamy do 170,00 złotych! Nie czekaj, ilość promocyjnych opakowań jest ograniczona. Aby zaoszczędzić 170,00 złotych skorzystaj z tego linka.

UWAGA: Promocja ważna do Soboty, 22. 06. 2024 - lub do wyczerpania zapasów. Sprawdź aktualną dostępność tutaj      

Działanie Ravestin

Jak zapewnia producent suplementu, Ravestin pomoże w:

 • zmniejszeniu zbyt wysokiego poziomu „złej” frakcji cholesterolu, czyli LDL. Dodatkowo Ravestin obniża poziom trójglicerydów we krwi, tym samym sprawia, że zwiększeniu ulega poziom „dobrego” cholesterolu.;
 • zahamowaniu rozwoju blaszki miażdżycowej. Substancje, które wchodzą w skład preparatu powodują spadek ilości złogów cholesterolowych, z których w dużej mierze zbudowana jest blaszka miażdżycowa.

Ravestin ma również wzmacniać ścianki żył i tętnic oraz je udrażniać. Zgodnie z obietnicami producenta po miesiącu stosowania preparatu stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi ma zmniejszyć się o ponad 70 procent. Czy tak jest rzeczywiście? Nie ma w internecie opinii, które jednoznacznie wskazywałyby, iż jest to preparat, który skutecznie obniża poziom cholesterolu, jak i takich, że jest on nieskuteczny. Zdania osób, które go stosowały są bardzo mocno podzielone. Każdy więc musi podjąć decyzję o tym, czy warto stosować suplementację Ravestinem musi podjąć sam.

Stosowanie Ravestin

Ravestin dostępny jest w opakowaniach zawierających 30 tabletek. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji, gdyż dzienna zalecana przez producenta dawka to 1 tabletka. Nie należy jej przekraczać, gdy zwiększy to skuteczności suplementu.

Gdzie Kupić Ravestin – (Allegro, Ceneo, Apteka ?) – Uwaga na Podróbki!

Ravestin to suplement diety, który sprzedawany jest bez recepty. Nie jest dostępny w aptekach stacjonarnych. Nie można go kupić także w aptekach internetowych. Osoby, które chciałyby w profilaktyce miażdżycy wykorzystać ten właśnie preparat, mogą go kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej producenta. Oczywiście, preparat sprzedawany jest także na aukcjach internetowych; jest to jednak niepewne źródło zakupów. To, że opakowanie wygląda identycznie, jak opakowanie suplementu zakupionego u producenta nie oznacza, że jego zawartość jest oryginalna. Osoby, które naprawdę chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie, powinny zakupić Ravestin u producenta.

Czy Ravestin jest bezpieczny?

W składzie suplementu znajdują się naturalne składniki, które są całkowicie bezpieczne. Nie można jednak wykluczyć wystąpienia niepożądanych skutków. Przed rozpoczęciem suplementacji należy jednak koniecznie zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej dołączonej do opakowania. W razie wątpliwości warto zwrócić się o poradę do swojego lekarza lub do farmaceuty.

Ravestin Cena

Produkt sprzedawany jest za pośrednictwem strony internetowej producenta, nie jest dystrybuowany do sklepów i aptek, przez co cena może być niższa i adekwatna do uzyskanych efektów podczas kuracji. Trzymiesięczna kuracja suplementem jest w cenie osiągalnej dla większości Polaków.

Ravestin Opinie (Forum, Lekarz)

 

 

4.5/5 (2)

Stop! I jak podobało się? Zostawisz nam ocenę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *